Середа, 20.02.2019, 02:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Методика навчання географії

Статистика
Форма входу

Каталог статей

Головна » Статті » Методичні матеріали

Схема написання конспекту уроку
Схема
написання план-конспекту уроку з географії
1.Тема уроку.
2.Мета (дидактична, розвивальна, виховна).
3.Тип уроку (урок засвоєння нових знань; урок формування  умінь і навичок; урок узагальнення і систематизації засвоєних знань, умінь і навичок; урок застосування знань умінь і навичок;  урок контролю і корекції; комбінований урок).
4.Обладнання уроку (натуральні об’єкти; об’ємні моделі; плоскі ілюстративні посібники: малюнки, картини, відеофрагменти, діапозитиви, комп’ютерні зображення; картографічні посібники; таблиці, графіки, діаграми; предмети для відтворення і аналізу явищ природи тощо).
5.Використана література.
6.Хід уроку   (макро – і мікроструктура  з детальним розкриттям кожного етапу). Етапи: "Організація класу до уроку”, "Перевірка засвоєних знань, умінь і навичок”, "Повідомлення теми. Постановка мети і завдань уроку”, "Формування і засвоєння  нових знань, умінь і навичок”, "Систематизація і узагальнення засвоєних знань, умінь і навичок”, "Застосування засвоєних знань, умінь і навичок”, "Організація домашнього завдання”, "Підсумок уроку”).
    Вибір і послідовність етапів макроструктури залежить від типу уроку. Окремі етапи можуть здійснюватися у згорнутому вигляді, а інколи випадати зовсім.
Мікроструктуру складає сукупність методів,  прийомів  і способів діяльності на кожному етапі макроструктури, які можуть вимагати різних засобів  (словесних, наочних, практичних) і форм прояву (мовлення і слухання, показ і розглядання, показ учителем об’єкта і способу дій з  ним та маніпулювання об’єктом  учнями тощо).
Категорія: Методичні матеріали | Додав: Оля (24.02.2011)
Переглядів: 2700 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz